Sprawozdanie z Balu Karnawałowego 2011

Integracyjny Bal Karnawałowy dla Dzieci

Dnia 16 lutego w świetlicy szkolnej Zespołu Szkół Ogólnokształcących im. Henryka Sienkiewicza w Szydłowcu odbył się Integracyjny Bal Karnawałowy dla Dzieci. Organizatorem przedsięwzięcia była Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna w Szydłowcu przy wsparciu finansowym Starostwa Powiatowego w Szydłowcu, hojności sponsorów oraz współpracy wspomnianego Z.SO i Przedszkola Samorządowego nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi w Szydłowcu.

Ideą Balu była szeroko rozumiana integracja. Liczyła się dobra zabawa wszystkich dzieci w przyjaznej i wspaniałej atmosferze rodzinnej. Rodzice i ich pociechy wiedzieli oraz czuli, że bycie razem jest budujące i łamie wszelkie bariery. Uczestnikami Balu były dzieci (wraz z rodzicami), uczęszczające na zajęcia organizowane w ramach Wczesnego Wspomagania Rozwoju Dziecka przez Poradnię Psychologiczno- Pedagogiczną w Szydłowcu oraz przedszkolaki z grupy integracyjnej z Przedszkola Samorządowego nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi w Szydłowcu.

Zaszczycili nas swoją obecnością oraz włączyli się do zabawy z dziećmi mili goście. Byli nimi: Pan Roman Woźniak- Wicestarosta Powiatu Szydłowieckiego, Pan Andrzej Jarzyński-Burmistrz Miasta Szydłowiec, Pani Joanna Strzelecka Naczelnik Wydziału Edukacji, Zdrowia, Kultury i Sportu Starostwa Powiatowego w Szydłowcu, Pan Karol Kopycki- Dyrektor ZSO im. H. Sienkiewicza w Szydłowcu, Pani Jadwiga Kopycka- kierownik Miejskiego Centrum Informacji w Szydłowcu, Pani Grażyna Olesińska- Wicedyrektor P.S.P im. Jana III Sobieskiego z Oddziałami Integracyjnymi w Szydłowcu, Pani Teresa Malmon -Dyrektor P.S nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi w Szydłowcu oraz nauczycielki tego przedszkola, Panie: Elżbieta Wilk, Agata Cender, Iwona Kołodziej- Narojczyk, Anna Koniarczyk.

Wszystkich uczestników Balu, miłych gości, a szczególnie nasze wspaniałe dzieci oraz ich rodziców serdecznie przywitała Pani Elżbieta Szymańska- Dyrektor Poradni Psychologiczno- Pedagogicznej w Szydłowcu. Życzyła wszystkim udanej, miłej i pełnej radości zabawy, podkreśliła również ważną rolę integracji w naszej społeczności lokalnej.

Integracyjny Bal Karnawałowy uroczyście otworzyli Pan Roman Woźniak -Wicestarosta Powiatu Szydłowieckiego, Pan Andrzej Jarzyński- Burmistrz Miasta Szydłowiec, Pani Joanna Strzelecka Naczelnik Wydziału Edukacji, Zdrowia, Kultury i Sportu Starostwa Powiatowego w Szydłowcu i Pan Karol Kopycki- Dyrektor ZSO im. H. Sienkiewicza w Szydłowcu.

 

Wszyscy uczestnicy balu doskonale się bawili, co najlepiej widać na załączonych zdjęciach. Organizatorzy przygotowali całą gamę gier i konkursów, w których brali udział zarówno dorośli, jak i dzieci. Szczególnym zainteresowaniem cieszył się, przygotowany przez uczniów z klasy o profilu psychologiczno-pedagogicznym ZSO im. H. Sienkiewicza, spektakl „Kopciuszek”. W przerwie balu na dzieci i zaproszonych gości czekał stół pełen słodkich niespodzianek. Organizacja Balu możliwa była dzięki hojności następujących sponsorów:

 

  1. Starostwo Powiatowe w Szydłowcu.
  2. Rada Powiatu Szydłowieckiego.
  3. Robert Płóciennik, Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe PIK w Wawrzyszowie.
  4. Anna Cieloch, kwiaciarnia Niezapominajka.
  5. Beata Wójcik, Cezary Słoń, Wujek s. c., Hurtownia artykułów Papierniczych i Biurowych.
  6. Beata Wójcik, Cezary Słoń, Wujek s. c., Hurtownia artykułów Papierniczych i Biurowych.
  7. Krystyna Czubak, Księgarnia Współczesna.
  8. Adam Jakubczyk, Sklep Spożywczo-Przemysłowy „Kubuś”.
  9. Henryka Adamczyk, „Cukiernia” w Szydłowcu.

Wszystkim sponsorom oraz Tym, którzy przyczynili się do zorganizowania Integracyjnego Balu Karnawałowego dla Dzieci bardzo serdecznie dziękujemy.

Dyrektor Poradni Psychologiczno- Pedagogicznej Pani Elżbieta Szymańska, koordynator Balu- Laurencja Piasecka oraz wszyscy pracownicy Poradni Psychologiczno- Pedagogicznej w Szydłowcu.

 

Kalendarz

<< < Gru 2016 > >>
PO WT ŚR CZ PT SO ND
11

Inne